Продукція > HARWIN INC. > G125-3241296M1
G125-3241296M1
G125-3241296M1 Harwin Inc.
G125-324XX96M1.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN PLUG HSG 12POS 1.25MM
Packaging: Bulk
Features: Threaded Inserts
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 114 шт:
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 12POS 1.25MM, Packaging: Bulk, Features: Threaded Inserts, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.