G1751L24BALB1-7
G1751L24BALB1-7 Pelonis Technologies
1751-7.pdf
Виробник: Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Round - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2100 RPM
Air Flow: 193.8 CFM (5.49m³/min)
Width: 51.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 45.6dB(A)
Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 7.2 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Constant Speed, Inrush Protection, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Round - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2100 RPM, Air Flow: 193.8 CFM (5.49m³/min), Width: 51.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 45.6dB(A), Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 7.2 W.