Продукція > IGUS > G1FM-2023-11
G1FM-2023-11
G1FM-2023-11 IGUS
G1FM.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 23mm; Øint: 20mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 23mm
Internal diameter: 20mm
Length: 11mm
Material: iglidur® G1
Colour: dark grey
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...180°C
Shore hardness: 81
Flange diameter: 30mm
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 23mm; Øint: 20mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 23mm, Internal diameter: 20mm, Length: 11mm, Material: iglidur® G1, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...180°C, Shore hardness: 81, Flange diameter: 30mm.