Продукція > IGUS > G1FM-2528-21
G1FM-2528-21
G1FM-2528-21 IGUS
G1FM.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 28mm; Øint: 25mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 28mm
Internal diameter: 25mm
Length: 21mm
Material: iglidur® G1
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...180°C
Flange diameter: 35mm
Shore hardness: 81
Colour: dark grey
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 28mm; Øint: 25mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 28mm, Internal diameter: 25mm, Length: 21mm, Material: iglidur® G1, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...180°C, Flange diameter: 35mm, Shore hardness: 81, Colour: dark grey.