Продукція > IGUS > G1SM-1618-15
G1SM-1618-15
G1SM-1618-15 IGUS
G1FM.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 15mm; dark grey
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 18mm
Internal diameter: 16mm
Length: 15mm
Material: iglidur® G1
Colour: dark grey
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...180°C
Shore hardness: 81
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 15mm; dark grey, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 18mm, Internal diameter: 16mm, Length: 15mm, Material: iglidur® G1, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...180°C, Shore hardness: 81.