Продукція > IGUS > G1SM-3236-30
G1SM-3236-30
G1SM-3236-30 IGUS
EN-Mount_info.pdf G1FM.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 36mm; Øint: 32mm; L: 30mm; dark grey
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 36mm
Internal diameter: 32mm
Length: 30mm
Operating temperature: -40...180°C
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 36mm; Øint: 32mm; L: 30mm; dark grey, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 36mm, Internal diameter: 32mm, Length: 30mm, Material: iglidur® G1, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...180°C, Shore hardness: 81.