G280D45V
G280D45V Crydom
g_ga5_series_relay.pdf
Виробник: Crydom
Solid State Relay 34mA 32V DC-IN 45A 280V AC-OUT 4-Pin
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис G280D45V Crydom