G2G085-AB04-10
G2G085-AB04-10 ebm-papst Inc.
G2G085.pdf
Виробник: ebm-papst Inc.
Description: FAN BLOWER 117X76MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 117mm L x 127mm H
Bearing Type: Ball
Air Flow: 47.0 CFM (1.32m³/min)
Width: 76.00mm
Weight: 2 lbs (907.2 g)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 52.0dB(A)
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 117X76MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 117mm L x 127mm H, Bearing Type: Ball, Air Flow: 47.0 CFM (1.32m³/min), Width: 76.00mm, Weight: 2 lbs (907.2 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 52.0dB(A), Part Status: Active, Power (Watts): 10 W.
Інші пропозиції G2G085-AB04-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2G085-AB04-10 G2G085-AB04-10 Виробник : ebm-papst ebm-papst_04192018_G2G085-AB04-10-1323492.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Centrifugal Blower, 12VDC, 47CFM, 10W, 52dBA, Flange Mount, Ball Bearing