Продукція > EBM-PAPST > G2G097-AA26-09
G2G097-AA26-09 ebm-papst
EC-SH-ENG-473082.pdf
Виробник: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans DC Centrifugal Blower, 97mm Round, 12VDC, 50CFM, 57dBA, 17W, Ball Bearing
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 143X41MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 143mm L x 137mm H, Bearing Type: Ball, Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min), Width: 41.00mm, Weight: 2 lbs (907.2 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 57.0dB(A), Power (Watts): 17 W.
Інші пропозиції G2G097-AA26-09
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2G097-AA26-09 G2G097-AA26-09 Виробник : ebm-papst Inc. G2G097.pdf Description: FAN BLOWER 143X41MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 143mm L x 137mm H
Bearing Type: Ball
Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min)
Width: 41.00mm
Weight: 2 lbs (907.2 g)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 57.0dB(A)
Power (Watts): 17 W