G2R-1-E-ASI-DC20
G2R-1-E-ASI-DC20 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 20V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 20VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 26.5 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 3 VDC
Must Operate Voltage: 14 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 6080VA, 2000W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 20V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 20VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 26.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 3 VDC, Must Operate Voltage: 14 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 6080VA, 2000W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1-E-ASI DC20 G2R-1-E-ASI DC20 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 20V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 20VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 26.5 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Must Release Voltage: 3 VDC
Must Operate Voltage: 14 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms