| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G2R1412DC | Виробник : OMRON |
12V; 10A; 530mW; SPDT; 29 x 13 x 25,5mm; fully sealed PCB G2R-14-12DC power relay P G2R-14-12DCкількість в упаковці: 25 шт |
на замовлення 52 шт: термін постачання 28-31 дні (днів) |
G2R1412DC | Виробник : Omron |
Power Relay 12VDC 8A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT |
на замовлення 1998 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G2R1412DC | Виробник : Omron |
G2R1412DC | Виробник : Omron |
| G2R-14-12DC | Виробник : Omron | Реле: электромагнитное; SPDT; Uобмотки: 12ВDC; Iконтакт.макс: 10А Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт |