G2R-14-AC110
G2R-14-AC110 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 110V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10.6 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 33 VAC
Must Operate Voltage: 88 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 3040VA, 1000W
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 110V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 110VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 10.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 33 VAC, Must Operate Voltage: 88 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Load - Max Switching: 3040VA, 1000W.
Інші пропозиції G2R-14-AC110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-14 AC110 G2R-14 AC110 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 110V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VAC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10.6 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Must Release Voltage: 33 VAC
Must Operate Voltage: 88 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
товару немає в наявності
G2R-14-AC110 G2R-14-AC110 Виробник : Omron Electronics en-g2r-15525.pdf General Purpose Relays SPDT 10A Thru-Hole 110VAC