G2R-14-DC28
G2R-14-DC28 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 28V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 28VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 19 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 4.2 VDC
Must Operate Voltage: 19.6 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 3040VA, 1000W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 28V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 28VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 19 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 4.2 VDC, Must Operate Voltage: 19.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 3040VA, 1000W.