G2R-1A-AC12
G2R-1A-AC12 Omron Electronics
en_g2r-5532148.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays SPST-NO 10A ThruHole 12VAC 65 Ohm
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 75 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VAC, Must Operate Voltage: 9.6 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Load - Max Switching: 3800VA, 1250W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1A-AC12 G2R-1A-AC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VAC
Must Operate Voltage: 9.6 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 3800VA, 1250W