G2R-1A-AP-DC12
G2R-1A-AP-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 43.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 3800VA, 1250W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 43.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 3800VA, 1250W.
Інші пропозиції G2R-1A-AP-DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1A-AP-DC12 G2R-1A-AP-DC12 Виробник : Omron Electronics en_g2r-1670578.pdf General Purpose Relays SPST-NO 10A 12VAC