G2R-1A-ASI-DC48
G2R-1A-ASI-DC48 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 7.2 VDC
Must Operate Voltage: 33.6 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 3800VA, 1250W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 7.2 VDC, Must Operate Voltage: 33.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3800VA, 1250W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1A-ASI-DC48 G2R-1A-ASI-DC48 Виробник : Omron Electronics en_g2r-5532148.pdf General Purpose Relays SPST-NO 10A ThruHole 48VDC 4.17K Ohm