G2R-1A4-AC220
G2R-1A4-AC220 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 220V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 220VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.1 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 66 VAC
Must Operate Voltage: 176 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 3040VA, 1000W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 220V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 220VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 4.1 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 66 VAC, Must Operate Voltage: 176 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Load - Max Switching: 3040VA, 1000W.
Інші пропозиції G2R-1A4-AC220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1A4 AC220 G2R-1A4 AC220 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 220V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 220VAC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.1 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Rating (Current): 8 A
Must Release Voltage: 66 VAC
Must Operate Voltage: 176 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
товару немає в наявності
G2R-1A4-AC220 G2R-1A4-AC220 Виробник : Omron Electronics en_g2r-1670578.pdf General Purpose Relays SPST-NO 10A ThruHole 220VAC 25K Ohm