G2R-1Z4-AC120
G2R-1Z4-AC120 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 120V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays SPDT 5A Thru-Hole 120VAC 6.5K Ohm.
Інші пропозиції G2R-1Z4-AC120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1Z4-AC120 G2R-1Z4-AC120 Виробник : Omron Electronics en_g2r-1670578.pdf General Purpose Relays SPDT 5A Thru-Hole 120VAC 6.5K Ohm