G2R-2-AC110 Omron Electronics
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 110VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 10.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 33 VAC, Must Operate Voltage: 88 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 1900VA, 625W.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G2R-2 AC110 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110VPackaging: Tray Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 110VAC Operating Temperature: -40°C ~ 70°C Termination Style: PC Pin Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE Relay Type: General Purpose Coil Current: 10.6 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Flux Protection Contact Material: Silver Alloy Contact Form: DPDT (2 Form C) Contact Rating (Current): 5 A Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max Must Release Voltage: 33 VAC Must Operate Voltage: 88 VAC Operate Time: 15 ms Release Time: 10 ms Load - Max Switching: 1900VA, 625W |
на замовлення 48 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |