G2R-2-SKVD-AC220
G2R-2-SKVD-AC220 Omron Electronics Inc-EMC Div
G2RS.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 220V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 220VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.1 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 66 VAC
Must Operate Voltage: 176 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 1900VA, 625W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 220V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 220VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 4.1 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 66 VAC, Must Operate Voltage: 176 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Load - Max Switching: 1900VA, 625W.