G2R-24-AC12
G2R-24-AC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 4 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VAC
Must Operate Voltage: 9.6 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 1520VA, 500W
на замовлення 223 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 75 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 4 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VAC, Must Operate Voltage: 9.6 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 1520VA, 500W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-24 AC12 G2R-24 AC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VAC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 4 A
Must Release Voltage: 3.6 VAC
Must Operate Voltage: 9.6 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
на замовлення 207 шт:
Кількість Ціна
G2R-24-AC12 G2R-24-AC12 Виробник : Omron Electronics en_g2r-1670578.pdf General Purpose Relays DPDT 4A Thru-Hole 12VAC 65 Ohm