G2R-24-ASDC24
G2R-24-ASDC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 21.8 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 4 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 1520VA, 500W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 21.8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 4 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 1520VA, 500W.