G2R-24-DC110 Omron Electronics Inc-EMC Div
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 110V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.8 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 4 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 16.5 VDC
Must Operate Voltage: 77 VDC
Part Status: Active
Load - Max Switching: 1520VA, 500W
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 110V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 4.8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 4 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 16.5 VDC, Must Operate Voltage: 77 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 1520VA, 500W.
Інші пропозиції G2R-24-DC110
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 110VPackaging: Tray Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 110VDC Operating Temperature: -40°C ~ 70°C Termination Style: PC Pin Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE Relay Type: General Purpose Coil Current: 4.8 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Fully Contact Material: Silver Alloy Contact Form: DPDT (2 Form C) Contact Rating (Current): 4 A Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max Must Release Voltage: 16.5 VDC Must Operate Voltage: 77 VDC Operate Time: 15 ms Release Time: 5 ms Load - Max Switching: 1520VA, 500W |
товару немає в наявності |
G2R-24-DC110 | Виробник : Omron Electronics |
General Purpose Relays DPDT 5A Thru-Hole 110VDC 22.9K Ohm |