G2R-2A-AC110
G2R-2A-AC110 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 110V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 33 VAC
Must Operate Voltage: 88 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 110V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 110VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 10.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 33 VAC, Must Operate Voltage: 88 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Load - Max Switching: 1900VA, 625W.
Інші пропозиції G2R-2A-AC110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-2A AC110 G2R-2A AC110 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 110V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VAC
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10.6 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Rating (Current): 5 A
Must Release Voltage: 33 VAC
Must Operate Voltage: 88 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 1900VA, 625W
товару немає в наявності
G2R-2A-AC110 G2R-2A-AC110 Виробник : Omron Electronics en_g2r-1670578.pdf General Purpose Relays DPST-NO 5A Thru-Hole 110VAC 4.6K Ohm