G2R-2A-AC220
G2R-2A-AC220 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 220V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 220VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.1 mA
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 66 VAC
Must Operate Voltage: 176 VAC
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 220V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 220VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 4.1 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 66 VAC, Must Operate Voltage: 176 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.
Інші пропозиції G2R-2A-AC220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-2A-AC220 G2R-2A-AC220 Виробник : Omron Electronics en_g2r-1670578.pdf General Purpose Relays DPST-NO 5A Thru-Hole 220VAC 25K Ohm