G2R-2A-DC18
G2R-2A-DC18 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 18V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays DPST-NO 5A Thru-Hole 18VDC.
Інші пропозиції G2R-2A-DC18
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-2A-DC18 G2R-2A-DC18 Виробник : Omron Electronics en_g2r-1670578.pdf General Purpose Relays DPST-NO 5A Thru-Hole 18VDC