G2R-2A-H-DC48
G2R-2A-H-DC48 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 48V
Написати відгук
General Purpose Relays DPST-NO 3A Thru-Hole 48VDC 6.4K Ohm.
Інші пропозиції G2R-2A-H-DC48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-2A-H-DC48 G2R-2A-H-DC48 Виробник : Omron Electronics en_g2r-5532148.pdf General Purpose Relays DPST-NO 3A Thru-Hole 48VDC 6.4K Ohm