G2R-2A4-H-DC12
G2R-2A4-H-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 30 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Load - Max Switching: 1140VA, 375W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 30 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Load - Max Switching: 1140VA, 375W.
Інші пропозиції G2R-2A4-H-DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-2A4-H DC12 G2R-2A4-H DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 30 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Rating (Current): 3 A
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
товару немає в наявності
G2R-2A4-H-DC12 G2R-2A4-H-DC12 Виробник : Omron Electronics en_g2r-5532148.pdf Plug-in Relays DPST-NO 3A Thru-Hole 12VDC 400 Ohm