G2RK-2A-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
G2R_0213.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 12V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays DPST-NO 3A Thru-Hole 12VDC 170 Ohm.
Інші пропозиції G2RK-2A-DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2RK-2A-DC12 G2RK-2A-DC12 Виробник : Omron Electronics en_g2r-1670578.pdf General Purpose Relays DPST-NO 3A Thru-Hole 12VDC 170 Ohm