G2RK-2A-DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
G2R_0213.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 24V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays DPST-NO 3A Thru-Hole 24VDC 694 Ohm.
Інші пропозиції G2RK-2A-DC24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2RK-2A-DC24 G2RK-2A-DC24 Виробник : Omron Electronics en-g2r-15525.pdf General Purpose Relays DPST-NO 3A Thru-Hole 24VDC 694 Ohm