Продукція > TDK-LAMBDA > G300-11.5-1P208
G300-11.5-1P208 TDK-Lambda
Виробник: TDK-Lambda
Power Supplies - Rack Mount
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: One Channel Power Supplies, Description: Laboratory power supply: programmable; single-channel; 0÷300VDC, Type of laboratory power supply: programmable, Kind of power supply: single-channel, Number of channels: 1, Output voltage: 0...300V DC, Output current: 0...11.5A, Supply voltage: 170...265V AC, Kind of display used: LED x2, Maximum power: 3450W, Interface: LAN; RS232; RS485; USB, Manufacturer series: GENESYS+, Measuring instrument features: arbitrary waveform generator; Auto-Start and Safe-Start function; insulated outputs; last setting memory; panel locking function; parallel mode operation, Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; undervoltage UVP, Voltage (regulated) ripple and noise: ≤60Vrms; ≤200Vpp, Display parameters: 4 digit, Operating modes: constant current; constant voltage, Mounting: rack 19", Connectors for the country: Europe, Producer guarantee (months): 60, Dimensions (W x H x D): 423x43.6x553.2mm, Operating temperature: 0...50°C.
Інші пропозиції G300-11.5-1P208
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Laboratory power supply: programmable; single-channel; 0÷300VDC
Type of laboratory power supply: programmable
Kind of power supply: single-channel
Number of channels: 1
Output voltage: 0...300V DC
Output current: 0...11.5A
Supply voltage: 170...265V AC
Kind of display used: LED x2
Maximum power: 3450W
Interface: LAN; RS232; RS485; USB
Manufacturer series: GENESYS+
Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; undervoltage UVP
Voltage (regulated) ripple and noise: ≤60Vrms; ≤200Vpp
Display parameters: 4 digit
Operating modes: constant current; constant voltage
Mounting: rack 19"
Connectors for the country: Europe
Producer guarantee (months): 60
Dimensions (W x H x D): 423x43.6x553.2mm
Operating temperature: 0...50°C