Продукція > TOCOS > G32BT-B503
G32BT-B503
G32BT-B503 TOCOS
Category: Single turn SMD trimmers
Description: Potentiometer: mounting; single turn; 50kΩ; 125mW; SMD; ±20%
Type of potentiometer: mounting
Kind of potentiometer: single turn
Resistance: 50kΩ
Power: 0.125W
Mounting: SMD
Tolerance: ±20%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Characteristics: linear
Body dimensions: 3.4x3.2x2mm
Mechanical rotation angle: 250°
Electrical rotation angle: 220°
Operating temperature: -55...125°C
Terminal pitch: 3.2x6mm
на замовлення 312 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single turn SMD trimmers, Description: Potentiometer: mounting; single turn; 50kΩ; 125mW; SMD; ±20%, Type of potentiometer: mounting, Kind of potentiometer: single turn, Resistance: 50kΩ, Power: 0.125W, Mounting: SMD, Tolerance: ±20%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Characteristics: linear, Body dimensions: 3.4x3.2x2mm, Mechanical rotation angle: 250°, Electrical rotation angle: 220°, Operating temperature: -55...125°C, Terminal pitch: 3.2x6mm.