Продукція > OMRON > G3PE-225B DC12-24
G3PE-225B DC12-24
G3PE-225B DC12-24 OMRON
2341126.pdf
Виробник: OMRON
Description: OMRON - G3PE-225B DC12-24 - Halbleiterrelais, 25 A, 30 VDC, DIN-Schiene, Schraubbar, Nulldurchgang
tariffCode: 85364190
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 30VDC
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Regelspannung, max.: 264VAC
Regelspannung, min.: 75VAC
euEccn: NLR
Relaismontage: DIN-Schiene
Laststrom: 25A
Schaltmodus: Nulldurchgang
Betriebsspannung, min.: 9.6VDC
на замовлення 45 шт:
Написати відгук
Description: OMRON - G3PE-225B DC12-24 - Halbleiterrelais, 25 A, 30 VDC, DIN-Schiene, Schraubbar, Nulldurchgang, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Schraubbar, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 30VDC, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Regelspannung, max.: 264VAC, Regelspannung, min.: 75VAC, euEccn: NLR, Relaismontage: DIN-Schiene, Laststrom: 25A, Produktpalette: G3PE Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: -, Schaltmodus: Nulldurchgang, Betriebsspannung, min.: 9.6VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3PE-225B DC12-24 G3PE-225B DC12-24 Виробник : Omron Automation and Safety Solid State Relays - SSRs w/Phototriac Coupler 25A, 100-240VAC
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G3PE-225-B-DC12-24 G3PE-225-B-DC12-24 Виробник : Omron Automation and Safety G3PE-Datasheet.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 25A 100-240V
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 12 ~ 24VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 25 A
Part Status: Active
Voltage - Load: 100 V ~ 240 V
G3PE-225B DC12-24 G3PE-225B DC12-24 Виробник : Omron e_solid_state_relays_contactors_for_heaters_datasheet_en.pdf Solid State Relay 7mA 30V DC-IN 25A 264V AC-OUT
на замовлення 21 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
товару немає в наявності
G3PE225BDC1224 Виробник : Omron Solid State Relay 7mA 30V DC-IN 25A 264V AC-OUT Група товару: Оптрони та твердотільні реле Од. вим: шт