G3VM-101LR(TR)
G3VM-101LR(TR) Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_101lr.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 80MA 0-100V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD (0.165", 4.20mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Load Current: 80 mA
Supplier Device Package: 4-SSOP
Part Status: Obsolete
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 14 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 80MA 0-100V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD (0.165", 4.20mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: SMD (SMT) Tab, Load Current: 80 mA, Supplier Device Package: 4-SSOP, Part Status: Obsolete, Voltage - Load: 0 V ~ 100 V, On-State Resistance (Max): 14 Ohms, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).