G3VM-101LR
G3VM-101LR Omron Electronics
en-g3vm_101lr.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 100V, SPST-NO, SSOP4 SMT, 80mA, 8ohm, 6p
на замовлення 2033 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 80MA 0-100V, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD (0.165", 4.20mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: SMD (SMT) Tab, Load Current: 80 mA, Supplier Device Package: 4-SSOP, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Voltage - Load: 0 V ~ 100 V, On-State Resistance (Max): 14 Ohms, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Інші пропозиції G3VM-101LR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-101LR G3VM-101LR Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_101lr.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 80MA 0-100V
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD (0.165", 4.20mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Load Current: 80 mA
Supplier Device Package: 4-SSOP
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 14 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C