G3VM-201DY
G3VM-201DY Omron Electronics
en-g3vm_ay_dy.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 200V, SPST-NO, SMD4 SMT 250mA 5ohm 90pF
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції G3VM-201DY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-201DY G3VM-201DY Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_ay_dy.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-200V