G3VM-201H1
G3VM-201H1 Omron Electronics
en-g3vm_201h1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 200V, SPST-NO, SOP6 SMT 200mA 5ohm 100pF
на замовлення 546 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції G3VM-201H1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-201H1 Виробник : NAIS en-g3vm_201h1.pdf 07+
на замовлення 40000 шт:
G3VM-201H1 G3VM-201H1 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_201h1.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-200V