G3VM-351E(TR)
G3VM-351E(TR) Omron Electronics
en_g3vm_351b_e-2583867.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 350V, SPST-NO, SMD6 SMT 120mA 35ohm 30pF
на замовлення 1290 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD (0.300", 7.62mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 120 mA, Supplier Device Package: 6-SMD, Voltage - Load: 0 V ~ 350 V, On-State Resistance (Max): 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM351ETR G3VM351ETR Виробник : Omron en-g3vm_a_d_b_e.pdf Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.1A 280V AC/DC-OUT 6-Pin DIP SMD T/R
на замовлення 250 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
G3VM-351E(TR) G3VM-351E(TR) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_351b_e.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 50 Ohms
на замовлення 324 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V