G3VM-351H(TR)
G3VM-351H(TR) Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_351h.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 110 mA
Supplier Device Package: 6-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SOP (0.173", 4.40mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 110 mA, Supplier Device Package: 6-SOP, Voltage - Load: 0 V ~ 350 V, On-State Resistance (Max): 35 Ohms.
Інші пропозиції G3VM-351H(TR)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351H(TR) G3VM-351H(TR) Виробник : Omron Electronics en-g3vm_351h.pdf Solid State Relays - PCB Mount 350V, SPST-NO, SOP6 SMT 110mA 35ohm 30pF