Продукція > OMRON > G3VM-351VY (TR)
G3VM-351VY (TR)
G3VM-351VY (TR) Omron
k286-e1.pdf
Виробник: Omron
Relay SSR 25mA 1.4V DC-IN 0.11A 350V AC/DC-OUT 4-Pin SOP T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SOP (0.179", 4.55mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.27VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Load Current: 110 mA, Supplier Device Package: 4-SOP, Part Status: Active, Voltage - Load: 0 V ~ 350 V, On-State Resistance (Max): 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351VY(TR) G3VM-351VY(TR) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_351g_353g_401g.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SOP (0.179", 4.55mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 110 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 50 Ohms
товару немає в наявності
G3VM-351VY(TR) G3VM-351VY(TR) Виробник : Omron Electronics en_g3vm_351g_353g_401g-1001766.pdf Solid State Relays - PCB Mount Mos Fet Relay, SMT 350V, 1 form A,SOP4