G3VM-401AY
G3VM-401AY Omron Electronics Inc-EMC Div
g3vm_401ay_dy.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY SSR SPST-NO 120MA 4DIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, DIP4 PCB 120mA 17ohm 80pF.
Інші пропозиції G3VM-401AY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-401AY G3VM-401AY Виробник : Omron Electronics g3vm_401ay_dy-5087.pdf Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, DIP4 PCB 120mA 17ohm 80pF