G3VM-401D(TR)
G3VM-401D(TR) Omron Electronics
en-g3vm_401a_d-1511436.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, SMD4 SMT 120mA 18ohm 40pF
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції G3VM-401D(TR)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-401D(TR) G3VM-401D(TR) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_401a_d.pdf Description: RELAY SSR SPST 400V 120MA 4SMD