G3VM-401DY(TR) Omron Electronics Inc-EMC Div
g3vm_401ay_dy.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY SSR SPST-NO 120MA 4-SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, SMD4 SMT 120mA 17ohm 80pF.
Інші пропозиції G3VM-401DY(TR)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-401DY(TR) G3VM-401DY(TR) Виробник : Omron Electronics g3vm_401ay_dy-5087.pdf Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, SMD4 SMT 120mA 17ohm 80pF