Продукція > OMRON > G3VM401EYTR
G3VM401EYTR
G3VM401EYTR Omron
en-g3vm_by_ey.pdf
Виробник: Omron
Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.12A 320V AC/DC-OUT 6-Pin DIP SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції G3VM401EYTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-401EY(TR) G3VM-401EY(TR) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_401by_ey.pdf Description: RELAY SSR SPST 120MA 6-SMD
товару немає в наявності
G3VM-401EY(TR) G3VM-401EY(TR) Виробник : Omron Electronics en-g3vm_401by_ey-1511861.pdf Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, SMD6 SMT 120mA 17ohm 40pF