G3VM-401EY
G3VM-401EY Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_401by_ey.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
на замовлення 564 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SMD (0.300", 7.62mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 120 mA, Supplier Device Package: 6-SMD, Voltage - Load: 0 V ~ 400 V, On-State Resistance (Max): 35 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-401EY G3VM-401EY Виробник : Omron Electronics en-g3vm_401by_ey-1511861.pdf Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, SMD6 SMT 120mA 17ohm 40pF
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G3VM401EY G3VM401EY Виробник : Omron en-g3vm_by_ey.pdf Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.12A 320V AC/DC-OUT 6-Pin DIP SMD Stick
на замовлення 380 шт:
Мінімальне замовлення: 45
на замовлення 880 шт:
Мінімальне замовлення: 45
на замовлення 890 шт:
на замовлення 380 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 110 шт:
Мінімальне замовлення: 40