G3VM-401G(TR)
G3VM-401G(TR) Omron Electronics
en_g3vm_401g-1512224.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, SOP4 SMT 120mA 17ohm 70pF
на замовлення 4951 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Load Current: 120 mA, Supplier Device Package: 4-SOP, Voltage - Load: 0 V ~ 400 V, On-State Resistance (Max): 35 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-401G(TR) G3VM-401G(TR) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_401g.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
на замовлення 953 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G3VM401GTR G3VM401GTR Виробник : Omron k286-e1.pdf Solid State Relay 50mA 1.3V DC-IN 0.12A 400V AC/DC-OUT 4-Pin SOP T/R
Мінімальне замовлення: 250
Мінімальне замовлення: 35
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V