G3VM-601DY(TR) Omron Electronics Inc-EMC Div
g3vm_601ay_dy.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY SSR SPST-NO 90MA SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Solid State Relays - PCB Mount 600V, SPST-NO, SMD4 SMT 90mA 30ohm 75pF.
Інші пропозиції G3VM-601DY(TR)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-601DY(TR) G3VM-601DY(TR) Виробник : Omron Electronics g3vm_601ay_dy-21173.pdf Solid State Relays - PCB Mount 600V, SPST-NO, SMD4 SMT 90mA 30ohm 75pF