Продукція > TOCOS > G43AT-B104
G43AT-B104
G43AT-B104 TOCOS
Category: Single turn SMD trimmers
Description: Potentiometer: mounting; single turn; 100kΩ; 250mW; SMD; ±20%
Type of potentiometer: mounting
Kind of potentiometer: single turn
Resistance: 100kΩ
Power: 0.25W
Mounting: SMD
Tolerance: ±20%
Characteristics: linear
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Terminal pitch: 4x6.8mm
Body dimensions: 5x4.5x2.5mm
Operating temperature: -55...125°C
Electrical rotation angle: 210°
Mechanical rotation angle: 240°
на замовлення 2026 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single turn SMD trimmers, Description: Potentiometer: mounting; single turn; 100kΩ; 250mW; SMD; ±20%, Type of potentiometer: mounting, Kind of potentiometer: single turn, Resistance: 100kΩ, Power: 0.25W, Mounting: SMD, Tolerance: ±20%, Characteristics: linear, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Terminal pitch: 4x6.8mm, Body dimensions: 5x4.5x2.5mm, Operating temperature: -55...125°C, Electrical rotation angle: 210°, Mechanical rotation angle: 240°.