Продукція > TOCOS > G43SAT1-B102
G43SAT1-B102
G43SAT1-B102 TOCOS
G43.pdf
Виробник: TOCOS
Category: Single turn SMD trimmers
Description: Potentiometer: mounting; single turn; 1kΩ; 250mW; SMD; ±20%; linear
Resistance: 1kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 5x5.5x4.2mm
Operating temperature: -55...125°C
Kind of potentiometer: single turn
Characteristics: linear
Type of potentiometer: mounting
Mounting: SMD
Terminal pitch: 3.7x5.2mm
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Electrical rotation angle: 210°
Mechanical rotation angle: 240°
на замовлення 1280 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single turn SMD trimmers, Description: Potentiometer: mounting; single turn; 1kΩ; 250mW; SMD; ±20%; linear, Resistance: 1kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 5x5.5x4.2mm, Operating temperature: -55...125°C, Kind of potentiometer: single turn, Characteristics: linear, Type of potentiometer: mounting, Mounting: SMD, Terminal pitch: 3.7x5.2mm, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Electrical rotation angle: 210°, Mechanical rotation angle: 240°.