Продукція > Реле > G4A-1A-E-12VDC
G4A-1A-E-12VDC
Код товару: 89064
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G4A-1A-E 12VDC G4A-1A-E 12VDC Виробник : OMRON Electronic Components G4A-SERIES.PDF Category: Power Electromagnetic Relays
Description: Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; Icontacts max: 20A
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: SPST-NO
Rated coil voltage: 12V DC
Contact current max.: 20A
Switched voltage: max. 30V DC; max. 250V AC
Relay variant: power
Manufacturer series: G4A
Mounting: PCB
Body dimensions: 30.5x16x23.5mm
Coil resistance: 160Ω
Leads: connectors; for PCB
DC contacts rating @R: 15A / 30V DC
Coil power consumption: 0.9W
Contact resistance: 100mΩ
Operating temperature: -20...60°C
Leads dimensions: 6.35x0.8mm
Coil current: 75mA
AC contacts rating @R: 20A / 250V AC
на замовлення 1990 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G4A-1A-E 12VDC Виробник : Omron Power Relay 12VDC 20A SPST-NO(30.5mm 16mm 33.5mm) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
G4A-1A-E 12VDC Виробник : Omron en-g4a.pdf Реле середньої потужності, Uк, В = 30 (DC), 250 (AC), Iк = 75 мА, Uн, В = 12, Тексп, °C = -20...+60, Тип монт. = на плату, Форма конт. = SPST-NO, toff = 20 мс, Вид конт. групи = 1A, Ro, Ом = 160, Час спрац. = 10 мс,... Група товару: Реле Корпус: DIP Од. в